Bang & Olufsen i Jassmine. To nie tylko współpraca, to nowy rozdział w świecie warszawskiego jazzu.
Czekają nas niesamowite muzyczne podróże.

Oto, co nas łączy – miłość do doskonałego dźwięku i pasja do jazzu. Razem tworzymy magiczne doświadczenia! 🎶
To jeszcze nie koniec. Pracujemy nad niesamowitymi rzeczami. Więcej informacji wkrótce.

To wyjątkowe miejsce na muzycznej mapie Warszawy, która przez lata gościła wiele kultowych klubów jazzowych,których niestety coraz mniej pozostało. Jassmine, usytuowany dwa piętra poniżej skrzyżowania Koszykowej z Wilczą, to intymna przestrzeń, która wypełnia pewną lukę i oddaje hołd historii gatunku, który zawsze umiejętnie balansował pomiędzy elegancją a swobodą, skupieniem a ekscytacją, refleksją a pełną energii zabawą.

W Jassmine spotykają się różne pokolenia, tworzą się nowe brzmienia, a nie tylko odbywają się tu koncerty, ale także powstają nagrania i teledyski. Sztuka trafia do wyjątkowych, poszukujących niezapomnianych wrażeń odbiorców, budząc w nich niepowtarzalne emocje.

Jassmine to miejsce, które przypomina nam samych siebie – pasjonatów doskonałego dźwięku. Podobnie jak my, kochają muzykę i wiedzą, że jakość dźwięku jest kluczowa. To, co nas łączy, to poszukiwanie doskonałości w przemyśle gęsiej skórki i wspólna miłość do dźwięku, który przenosi nas w inną rzeczywistość. Wspólnie tworzymy muzyczne doświadczenia, które zapadną w pamięć.