Ogłaszamy nową kolekcję we współpracy z pionierami sportów motorowych, Ferrari. Kolekcja ta podkreśla doskonałość Bang & Olufsen w obróbce aluminium i celebrowanie wspólnej pasji obu marek do elegancji, mocy i precyzji poprzez nową interpretację serii słuchawek i głośników: domowego głośnika Beosound 2, słuchawek Beoplay H95, słuchawek Beoplay EX oraz przenośnego głośnika Beosound Explore.

Wszystko to połączone jest uderzającym odcieniem czerwieni, tworząc nie do pomylenia połączenie z charakterystycznym kolorem marki Ferrari.

Beosound 2 3rd Gen

Beosound 2* dostarcza 360-stopniowe doświadczenie dźwiękowe. Wypełnia przestrzeń, w której się znajduje. Jego konstrukcja umożliwia umieszczenie na podłodze, stole lub półce, a także łatwe przenoszenie z pokoju do pokoju. Aktywna funkcja RoomSense i wbudowane czujniki zbliżeniowe łączą piękno Beosound 2 z nowoczesną technologią. Wysokiej klasy aluminiowy stożek, w którym umieszczono głośnik, zapewnia jednolity wygląd oraz doskonałą akustykę.

W kolekcji Ferrari, Beosound 2 jest anodowany w fabryce Bang & Olufsen’s Factory 5 w Struer. Design w charakterystycznym czerwonym kolorze Ferrari. Aluminiowy korpus jest polerowany, aby zapewnić wysoki połysk, podkreślając głębokość czerwonego odcienia. Ikoniczny emblemat Ferrari znajduje się poniżej kratki, dopełniając tę kolekcję specjalną.

*Limitowana ilość

Cena: 22 499zł

Zobacz na własne oczy w naszych salonach:

 • Bang & Olufsen Fabryka Norblina
  Żelazna 51/53,00-841 Warszawa
  tel: 730 720 739
 • Bang & Olufsen Wilanów
  Vis à Vis Street Mall,
  Przyczółkowa 219, 02-962 Warszawa
  tel: 790 474 414

Beoplay EX

Beoplay EX, najmocniejsze w pełni bezprzewodowe słuchawki firmy Bang & Olufsen, charakteryzują się aktywną redukcją hałasu, niezrównanym dźwiękiem i są dostarczane razem z bezprzewodowym pudełkiem ładującym, umożliwiającym słuchanie muzyki w podróży do 20 godzin.

Sześć mikrofonów oraz inteligentna technologia kształtowania wiązki sprawiają, że Beoplay EX może być używane zarówno do prowadzenia rozmów biznesowych, jak i słuchania muzyki. Wszystko w najlepszej jakości.

Beosound Explore

Beosound Explore to przenośny głośnik, idealny do użytku na zewnątrz. Posiada klasyfikację IP67, co oznacza, że jest w pełni odporny na kurz i wodoodporny. Zabierz go ze sobą. Wszędzie. Dzięki Bluetooth i szybkiemu parowaniu, od słuchania muzyki dzieli Cię jedno kliknięcie. Czas odtwarzania wynosi do 27 godzin.

Teraz Beosound Explore jest wyposażony w laserowo grawerowany znak Ferrari oraz efektowny czarny karabińczyk. Dwuwarstwowy korpus głośnika jest anodowany na czerwono i czarno, dzięki czemu wnętrze natychmiast wyróżnia się na ciemnym tle.

Beoplay H95

Beoplay H95 to flagowy model słuchawek firmy Bang & Olufsen, oferujący najlepszy w swojej klasie dźwięk. Niestandardowe tytanowe przetworniki dostarczają dynamiczniejszy dźwięk niż kiedykolwiek wcześniej, a adaptacyjna aktywna redukcja hałasu pozwala użytkownikowi dostosować ją, po prostu obracając aluminiowy pierścień na muszli słuchawki.

Wykończony miękką skórą jagnięcą i oferujący 38 godzin ciągłego słuchania, Beoplay H95 jest stworzony z myślą o trwałości. Słuchawki mają kolor głębokiej czerni Ferrari – wieczny klasyk, z laserowo grawerowanymi logo Bang & Olufsen oraz skaczącego konia Ferrari. Pod muszlami słuchawek siatki głośników z tytanu zostały anodowane w bogatym czerwonym odcieniu, specjalnie wybranym do tej współpracy.

*Dostępne od października.

JAK POŁĄCZYLIŚMY DWIE TAK IKONICZNE MARKI?

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tą współpracą. Kiedy do niej dochodziło, czuliśmy silne poczucie tworzenia historii”, mówi dyrektor generalny Bang & Olufsen, Kristian Teär. „Historia ta sięga początków B&O i Ferrari. Założyciele, Enzo Ferrari, Peter Bang oraz Svend Olufsen, byli wizjonerami, którzy zredefiniowali swoje branże, kwestionując istniejący porządek. Ich dziedzictwo przetrwało dziesięciolecia i do dnia dzisiejszego to właśnie popycha obie marki do osiągania nowych szczytów”.

Obie marki od ponad pół wieku stanowią nowe standardy innowacyjności. Bang & Olufsen kształtuje dźwięk i obraz od 1925 roku ze Struer w Danii, a Ferrari przewraca branżę motoryzacyjną do góry nogami od 1947 roku z Maranello we Włoszech. Wykorzystujemy ponad 150 lat innowacji obu marek do tej współpracy.