Bang & Olufsen

Beolab 50

Wysokiej klasy aktywny głośnik łączący najlepszą technologię audio z estetyką i niesamowitym wykonaniem.

Dostępny w 5 wariantach kolorystycznych.

Głośniki Bang & Olufsen Beolab 50

Potężny głośnik podłogowy.

Głośnik, który raz za razem przekracza wszystkie standardy. Precyzyjnie dostrojony, aby zapewnić zrównoważony, bogaty dźwięk, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy oglądasz film. Przygotuj się na wyjątkowe występy muzyczne i kinowe sceny dźwiękowe dzięki opatentowanej technologii Bang & Olufsen.

Piękno i moc.

Dzięki przyciągającemu wzrok, geometrycznemu wzornictwu Beolab 50 oparty jest na naturalnych kolorach i konturach, tworząc piękną mieszankę współczesnych stylów. Acoustic Lens majestatycznie wznosi się przed uruchomieniem, tworząc magiczny moment, który przygotowuje Ciebie i scenę na niezwykłe wrażenia słuchowe.

Dźwięk wysokich lotów.

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem w swoim zaciszu domowym, dzięki aktywnej parze głośników zaprojektowanych tak, aby spełnić wszystkie wymagania. Niezwykłe wrażenia kinowe, niesamowita muzyka jako tło do codziennego użytku lub intensywna audiofilska rozrywka – wszystko to, do czego został zaprojektowany.

Przewodnik na każdy scenariusz

Opierając się na przełomowej wiedzy na temat aktywnych głośników, która charakteryzuje Bang & Olufsen, Beolab 50 jest niesamowicie potężnym głośnikiem typu „all in one”. Nasi inżynierowie dźwięku, stworzyli podłogowy głośnik stereo, który za każdym razem zapiera dech w piersiach.

Muzyka na miarę.

Aktywna kompensacja pomieszczenia mierzy zachowanie akustyczne pomieszczenia i rozmieszczenie głośników. Dane są wykorzystywane do tworzenia indywidualnego ustawienia Beolab 50. Dostosowuje się do Twojej przestrzeni, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką tak, jak miała być słyszana, dokładnie zgodnie z zamierzeniami artysty. To głośniki dostosowują się do Twojego domu. Nie odwrotnie.

Kontroluj. Po swojemu.

Kontroluj wszystko, czego potrzebujesz od Beolab 50, tak jak chcesz. Intuicyjne, proste elementy sterujące ułatwiają dostęp nawet do najbardziej zaawansowanych funkcji głośnika. Kontroluj to wszystko za pomocą Beoremote One BT, Beoremote Halo lub aplikacji Bang & Olufsen. Wszystko zależy tylko od Ciebie.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie, lub u Ciebie w domu.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.