Bang & Olufsen

Beolab 28

Odkryj kino domowe na nowo, dzięki Beolab 28. Para głośników stereo gotowych zaimponować dźwiękiem, gdziekolwiek je umieścisz.

Dostępny w 6 wariantach kolorystycznych.

Głośniki Bang & Olufsen Beolab 28

Dźwięk jak ze studia?

Nie daj się zwieść rozmiarowi. Naciśnij przycisk odtwarzania i poruszaj się po ogromnej stereofonicznej scenie dźwiękowej, dzięki Beolab 28. Lata akustycznej doskonałości B&O  doprowadziły do ​​tego momentu: usłysz każdy huk, oddech i uderzenie z nowym poziomem przejrzystości i głębi. A jeśli chodzi o bas, to uderza. Ciężko. Jakość studyjna. Gęsia skórka na poziomie kinowym.

Bas pod kontrolą.

Beolab 28 w pełni wykorzystuje otoczenie, dostosowując niskie dźwięki za pomocą aktywnej kompensacji pomieszczenia, dzięki czemu bas zawsze jest na kinowym poziomie. Dostosowują się wszędzie tam, gdzie je umieścisz – aby każde pomieszczenie stało się studiem dźwiękowym lub kinem. Żaden narożnik lub pozycja nie jest niekorzystna. Dopasuj dźwięk do pomieszczenia. Nie odwrotnie.

Dźwięk tylko tam gdzie chcesz.

Muzyka tylko dla Ciebie. Dzięki regulowanemu kierunkowi dźwięku Beolab 28. W przypadku, gdy chcesz słuchać muzyki sam, możesz zawęzić drewniane nakładki, aby stworzyć konkretny punkt do słuchania. Na wieczory filmowe lub imprezy, otwórz szeroko, aby wypełnić pokój dźwiękiem, który zachwyci wszystkich.

W centrum akcji.

Czas na film? Umieść zestaw z przodu, aby zanurzyć się w niesamowitym stereo, lub ustaw je za kanapą, aby uzyskać mrożący krew w żyłach dźwięk przestrzenny. Pracują nawet z innymi głośnikami i telewizorami Bang & Olufsen. Na tym polega magia Beolab 28 – stworzone po to, abyś poczuł się, jakbyś naprawdę tam był.

Piękne wzornictwo.

Głośniki Beolab 28 powstają w duńskiej fabryce. Każdy kawałek aluminium jest frezowany przez mistrzów obróbki metalu. Każdy głośnik jest owinięty w przyjemną tkaninę, zaprojektowaną z myślą o akustyce. Potem ostatni szlif: dąb od dostawców, z którymi współpracujemy od dziesięcioleci. W kunszt naszego rzemiosła składa się prawie sto lat wiedzy – więc wiesz, że przez wiele lat nadal będzie cieszył tak samo, jak pierwszego dnia.

W każdym miejscu.

Beolab 28 to definicja wszechstronnej elegancji. Prezentuje się pięknie w domu na ścianie lub podłodze. Elegancki i ponadczasowy kształt i rozległy, kinowy dźwięk – z dowolnego miejsca w pokoju.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie, lub u Ciebie w domu.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.

Beolab_28_bang_olufsen