Bang & Olufsen

Beolab 90

Najbardziej zaawansowany głośnik na świecie. Niespotykana moc i wydajność akustyczna. Bezproblemowo dostosowują się do Twojej przestrzeni życiowej i preferencji muzycznych.

Dostępny w 5 wariantach kolorystycznych.

Głośniki Bang & Olufsen Beolab 90

Gwarancja najlepszych cen

Jeśli znalazłeś lepsze warunki – zadzwoń do nas!
+48 790 474 414

Stworzone dla audiofila.

Zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających słuchaczy, Beolab 90 wnosi naprawdę potężny dźwięk do Twojego domu. Dzięki nie mniej niż 8200 watom mocy, 18 wysokiej jakości głośnikom, 14 kanałom ICEpower, 300 watowym wzmacniaczom i 4 kanałom 1000 watowych wzmacniaczy Heliox, głośniki te zapewniają, że muzyka i efekty dźwiękowe zabrzmią tak dobrze, jak nigdy..

Połączone z Twoim domem.

Aktywna kompensacja pomieszczenia optymalizuje dźwięk do Twojego domu, aby odtwarzać muzykę dokładnie tak, jaki zamysł miał twórca. Technologia analizuje pomieszczenie, aby przeanalizować rozmieszczenie głośników, a także ścian i mebli, aby zapewnić rewelacyjne wrażenia słuchowe w każdym pomieszczeniu.

Niech dźwięk Cię poniesie.

Poszerz scenę dźwiękową dzięki głośnikom Beolab i rozszerz swoje wrażenia z kina domowego daleko poza salon. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami i dowiedz się, dlaczego systemy kina domowego Bang & Olufsen są przeznaczone nie tylko do oglądania filmów.

Elegant. Z bogatym wnętrzem.

Głośnik podłogowy o rozmiarach i złożoności Beolab 90 to coś, czego produkcja jest bardzo skomplikowana. Górny element odlany jest z tworzywa sztucznego o grubości 10 mm, a główna obudowa jest odlana z aluminium. Następnie są one do siebie pasowane i montuje się wszystkie wzmacniacze i przetworniki.  Kolejnym krokiem jest instalacja oprogramowania, a w ostatnim kroku „nagi” głośnik jest okrywany półprzezroczystą tkaniną i montowane są aluminiowe korony.

Dociera do Ciebie.

Stworzony z myślą o powierzchni w której żyjesz, Beolab 90 został zaprojektowany tak, aby zawsze mieć miejsce w pierwszym rzędzie. Nasza technologia Beam Direction Control pozwala zdefiniować jeden z pięciu kierunków jako front akustyczny, zapewniając idealne wrażenia słuchowe, niezależnie od miejsca w którym siedzisz.

Najbardziej zaawansowany. Prosty w obsłudze.

Cała moc potrzebna do okiełznania potężnego Beolab 90 zamyka się w Twojej dłoni. Użyj Beoremote One, Beoremote Halo lub aplikacji Bang & Olufsen, aby odtwarzać muzykę, dostosowywać ustawienia i uzyskiwać dostęp do ustawień. Możesz także sterować dźwiękiem za pomocą telewizora Beovision, zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie, lub u Ciebie w domu.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.