Pełne pokrycie.

Każdy głośnik Bollard zawiera łatwy do zakopania zintegrowany subwoofer. Ten 6,5-calowy głośnik niskotonowy, który znajduje się tuż pod soczewką akustyczną, oferuje potężne basy przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Prawdziwą magią jest połączenie dwóch lub więcej głośników Bollard w jednym obszarze. Ta sieć niskotonowych przetworników zapewnia stały, głęboki bas przy niewielkim zajęciu powierzchni na całym podwórku lub w ogrodzie.

 

Muzyka, która wypełnia przestrzeń.

Luxury Landscape Bollard wykorzystuje także 4-calowy i 1/2-calowy głośnik skierowany w dół, który rozprasza dźwięk w zakresie 360 ​​stopni lub 180 stopni. W ten sposób niskie i wysokie częstotliwości pokrywają ten sam obszar, praktycznie bez różnicy w jakości dźwięku, niezależnie od Twojego położenia względem głośników.

Podziemny subwoofer.

Aby osiągnąć potężne uderzenie basu, potrzebujesz poruszyć dużo powietrza. Rozwiązaniem, które pozwoli zachować estetykę ogrodu i zapewnić potężne uderzenie basu, jest zakopanie subwooferów. Jedyną widoczną częścią głośnika jest nasadka w kolorze ziemi, która dyskretnie wystaje z ziemi.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.