Bang & Olufsen

Beolab 18

Głośniki Beolab 18, to podsumowanie wszystkiego, co nosi nazwę Bang & Olufsen. Dostrojone do perfekcji. Wprowadzą Cię prosto w dźwięk.

Dostępny w 4 wariantach kolorystycznych.

Cena już od: 33 000zł

Głośniki Bang & Olufsen Beolab 18

Uczta dla zmysłów.

Nasze głośniki i systemy nagłośnieniowe to wysublimowane instrumenty techniczne. Delikatnie dostrojone, aby wprowadzić Cię bezpośrednio w muzykę, odsłaniając wszystkie jej piękne szczegóły i z pasją demonstrując swoją zdolność do wywoływania gęsiej skórki. Inżynierowie akustyki, projektanci, ściśle ze sobą współpracują, aby każdy produkt był doskonały.

Niech dźwięk Cię poniesie.

Rozszerz scenę dźwiękową dzięki głośnikom Beolab i rozbuduj swoje wrażenia z kina domowego daleko poza salon. Zapoznaj się z opcjami kolorystycznymi i dowiedz się, dlaczego systemy kina domowego Bang & Olufsen są przeznaczone nie tylko do oglądania filmów.

Dźwięk tylko tam gdzie chcesz.

Muzyka tylko dla Ciebie. Dzięki regulowanemu kierunkowi dźwięku Beolab 28. W przypadku, gdy chcesz słuchać muzyki sam, możesz zawęzić drewniane nakładki, aby stworzyć konkretny punkt do słuchania. Na wieczory filmowe lub imprezy, otwórz szeroko, aby wypełnić pokój dźwiękiem, który zachwyci wszystkich.

W centrum akcji.

Czas na film? Umieść zestaw z przodu, aby zanurzyć się w niesamowitym stereo, lub ustaw je za kanapą, aby uzyskać mrożący krew w żyłach dźwięk przestrzenny. Pracują nawet z innymi głośnikami i telewizorami Bang & Olufsen. Na tym polega magia Beolab 28 – stworzone po to, abyś poczuł się, jakbyś naprawdę tam był.

Piękne wzornictwo.

Głośniki Beolab 28 powstają w duńskiej fabryce. Każdy kawałek aluminium jest frezowany przez mistrzów obróbki metalu. Każdy głośnik jest owinięty w przyjemną tkaninę, zaprojektowaną z myślą o akustyce. Potem ostatni szlif: dąb od dostawców, z którymi współpracujemy od dziesięcioleci. W kunszt naszego rzemiosła składa się prawie sto lat wiedzy – więc wiesz, że przez wiele lat nadal będzie cieszył tak samo, jak pierwszego dnia.

W każdym miejscu.

Beolab 28 to definicja wszechstronnej elegancji. Prezentuje się pięknie w domu na ścianie lub podłodze. Elegancki i ponadczasowy kształt i rozległy, kinowy dźwięk – z dowolnego miejsca w pokoju.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie, lub u Ciebie w domu.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.

Beolab_28_bang_olufsen