Skontaktuj się z nami:

Krzysztof Grochowski
tel: +48 695 101 760
kg.poland@beostores.com

Ogłaszamy nową kolekcję we współpracy z pionierami sportów motorowych, Ferrari. Kolekcja ta podkreśla doskonałość Bang & Olufsen w obróbce aluminium i celebrowanie wspólnej pasji obu marek do elegancji, mocy i precyzji poprzez nową interpretację serii słuchawek i głośników: domowego głośnika Beosound 2, słuchawek Beoplay H95, słuchawek Beoplay EX oraz przenośnego głośnika Beosound Explore.

Wszystko to połączone jest uderzającym odcieniem czerwieni, tworząc nie do pomylenia połączenie z charakterystycznym kolorem marki Ferrari.

Beosound 2 3rd Gen

W kolekcji Ferrari, Beosound 2 jest anodowany w fabryce Bang & Olufsen’s Factory 5 w Struer. Design w charakterystycznym czerwonym kolorze Ferrari. Aluminiowy korpus jest polerowany, aby zapewnić wysoki połysk, podkreślając głębokość czerwonego odcienia.

Ikoniczny emblemat Ferrari znajduje się poniżej kratki, dopełniając tę kolekcję specjalną.

Beoplay EX

Beoplay EX, najmocniejsze w pełni bezprzewodowe słuchawki firmy Bang & Olufsen, charakteryzują się aktywną redukcją hałasu, niezrównanym dźwiękiem i są dostarczane razem z bezprzewodowym pudełkiem ładującym, umożliwiającym słuchanie muzyki w podróży do 20 godzin.

Wszystko w najlepszej jakości.

Beosound Explore

Beosound Explore jest wyposażony w laserowo grawerowany znak Ferrari oraz efektowny czarny karabińczyk. Dwuwarstwowy korpus głośnika jest anodowany na czerwono i czarno, dzięki czemu wnętrze natychmiast wyróżnia się na ciemnym tle.

Beoplay H95

Beoplay H95 to flagowy model słuchawek firmy Bang & Olufsen, oferujący najlepszy w swojej klasie dźwięk.

Wykończony miękką skórą jagnięcą i oferujący 38 godzin ciągłego słuchania. Słuchawki mają kolor głębokiej czerni Ferrari – wieczny klasyk, z laserowo grawerowanymi logo Bang & Olufsen oraz skaczącego konia Ferrari. Pod muszlami słuchawek siatki głośników z tytanu zostały anodowane w bogatym czerwonym odcieniu, specjalnie wybranym do tej współpracy.

JAK POŁĄCZYLIŚMY DWIE TAK IKONICZNE MARKI?

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tą współpracą. Kiedy do niej dochodziło, czuliśmy silne poczucie tworzenia historii”, mówi dyrektor generalny Bang & Olufsen, Kristian Teär. „Historia ta sięga początków B&O i Ferrari. Założyciele, Enzo Ferrari, Peter Bang oraz Svend Olufsen, byli wizjonerami, którzy zredefiniowali swoje branże, kwestionując istniejący porządek. Ich dziedzictwo przetrwało dziesięciolecia i do dnia dzisiejszego to właśnie popycha obie marki do osiągania nowych szczytów”.