O firmie

Działamy na rynku od 2008 roku i jest Autoryzowanym Resellerem marki Bang & Olufsen. Powstała z pasji do najwyższej jakości produktów audio i video oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, które wprowadzają wrażenia dźwiękowe oraz wizualne na najwyższy poziom. Nasz zespół tworzą ludzie, dla których produkt nie jest celem samym w sobie, a jedynie środkiem do uzyskania niepowtarzalnych doznań estetycznych.

Wierzymy, że łatwość obsługi, niesamowite brzmienie i oszałamiająco piękne systemy domowej rozrywki, powinny wspólnie tworzyć coś więcej – powinny one stać się stylem życia.

Dlatego też oferujemy Ci nasze doświadczenie, wiedzę oraz entuzjazm.

 

Bang & Olufsen to marka piękna, innowacji i technologii, powstała w roku 1925 w duńskim Struer.

Jako Official Reseller w Polsce, z dumą reprezentujemy producenta urządzeń audio-video, którego kluczowymi obszarami są obraz, dźwięk, jakość, integracja, design, materiały, magiczny ruch oraz interakcja użytkownika.

 

Nasi eksperci zainstalują perfekcyjne, szyte na miarę rozwiązanie Bang & Olufsen w Twoim domu.

Od instalacji automatyki na wielką skalę po bezbłędną instalację świeżo zakupionego systemu kina domowego – jesteśmy tu aby sprostać Twoim potrzebom. Pomożemy we wszystkim, od wstępnej konsultacji do ostatecznej implementacji.

Naszym celem jest nieprzerwana wygoda użytkowania produktów dzięki jednemu dotknięciu pilota Bang & Olufsen.

Czy jest to tworzenie kina domowego, czy instalacji Network Link pozwalającej płynąć muzyce od pokoju do pokoju, jesteśmy w stanie zaprojektować idealne rozwiązanie dla Waszego domu lub apartamentu. Nasi eksperci zbadają akustykę w Twoim domu oraz instalację audio/video, aby jak najlepiej zaprojektować system do Twoich potrzeb.

Wykonujemy instalacje i serwis zapewniające pieczęć i aprobatę Bang & Olufsen. Nieustannie testujemy pracę i wiedzę naszych serwisantów oraz techników, aby upewnić się, że jakość ich pracy jest na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi pracownicy posiadają certyfikaty Bang & Olufsen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium