Bang & Olufsen

Palatial – Głośniki Architektoniczne.

Poza zasięgiem wzroku, ale nigdy zmysłów. Zintegrowane głośniki do montażu w ścianach zapewniają doznania muzyczne wypełniające całe pomieszczenie i efekty kina domowego.

Dostępny do zamówienia.

Głośniki Architektoniczne – Palatial

Audiofilski dźwięk.

Charakterystyka dźwięku głośników ściennych Palatial jest wyjątkowo szeroka, co zapewnia wyjątkową elastyczność pod względem rozmieszczenia. W połączeniu z regulowaną i bardzo dokładnym rozpraszaniem dźwięku, dźwięk może być kierowany do niemal każdego obszaru.

Więcej niż na pierwszy rzut oka.

Po zainstalowaniu, jedyną widoczną częścią głośników ściennych Palatial jest elegancka i solidna aluminiowa maskownica głośnika. Polerowana powierzchnia subtelnie odbija otoczenie, dzięki czemu kratka jest luksusową, ale dyskretną częścią ściany.

Łatwe do zainstalowania.

Sprytny system mocowania zapewnia łatwą instalację, zapewniając jednocześnie idealne warunki do optymalnej reprodukcji dźwięku — niezależnie od zastosowanych materiałów konstrukcyjnych. Kratka idealnie łączy się za pomocą magnesów bezpośrednio z samym głośnikiem.

Wspólne korzenie.

Głośniki Celestial i Palatial zostały opracowane we współpracy z Origin Acoustics. Założona przez wynalazców koncepcji głośników do montażu w ścianie/suficie ponad cztery dekady temu, firma doskonale pasuje do naszego własnego dziedzictwa audio i projektowania.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie na ulicy Przyczółkowej w Warszawie.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.

glosniki-architektoniczne-celestial-bang-olufsen-polska