Słuchawki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Bestseller
  Beoplay-EX-sklep-bang-olufsen-cena

  Beoplay EX

  1717,69 1899,00 

  Komfort, który nigdy Cię nie opuszcza. Dźwięk, który zawsze podnosi tętno. Beoplay EX przybliża Cię do artystów, których kochasz – gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

 • Bestseller

  Beoplay EX Ferrari Edition

  2199,00 

  Bezprzewodowe słuchawki douszne nowej generacji.

  Równie wszechstronne, co piękne, te słuchawki douszne z bezprzewodową ładowarką i aktywną redukcją hałasu dostarczają głębokiego dźwięku i komfortowego dopasowania w pakiecie w kolorze czerwieni Ferrari.

 • Sale!
  beoplay-hx-bang-olufsen-sklep-polska

  Beoplay HX

  1799,00 

  Komfort przez cały dzień. 35 godzin słuchania. Uniwersalne słuchawki, które wrzucą Cię w wir muzyki. Słuchaj. Odkrywaj dźwięki na nowo.

 • Sale!Bestseller

  Beoplay H95

  3699,00 

  Bang & Olufsen świętuje 95 lat tradycji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i doskonałości wykonania. Beoplay H95 został stworzony z myślą o najlepszych wrażeniach słuchowych z długotrwałym komfortem i skuteczną aktywną redukcją szumów.

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Ci korzystanie z naszej strony internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Twoich preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki.