Bang & Olufsen

Celestial – Głośniki Architektoniczne.

Cała muzyka. Zero bałaganu. Dyskretne głośniki sufitowe stworzone z myślą o dźwięku wypełniającym całe pomieszczenie.

Dostępny w 4 wariantach kolorystycznych.

Głośniki Architektoniczne – Celestial

Wyjątkowy dźwięk ukryty w suficie

Głośniki sufitowe Celestial łączą doskonałą jakość dźwięku z uniwersalnością i prostą instalacją oraz możliwością dopasowania nawet do najbardziej nietypowego wystroju wnętrza. Seria głośników Celestial została zaprojektowana z rozwiązaniami, które pozwalają na dyskretne odsłuchiwanie wysokiej jakości muzyki w tle, i wciągające wrażenia, jak z dużego kina domowego.

Graj głośno i tak jak chcesz.

Głośniki Celestial zapewniają doskonałe rozproszenie dźwięku z wyjątkową zdolnością kierowania go w wybrane obszary. Oznacza to lepsze pokrycie i większą elastyczność pod względem umiejscowienia głośników, zapewniając jednocześnie potężne wrażenia dźwiękowe.

Więcej niż głośnik.

Podczas gdy cała moc dźwięku ukryta jest w suficie, widoczne osłony głośników pozostają wierne filozofii projektowania Bang & Olufsen, która zakłada dyskretny luksus, który będzie pasował do każdego wnętrza domu. Dostosuj wygląd swojego głośnika za pomocą kwadratowej maskownicy (dostępnej jako akcesorium).

Łatwe do zainstalowania.

Sprytny system mocowania = łatwa instalacja. Zapewnia jednocześnie idealne warunki do optymalnej reprodukcji dźwięku — niezależnie od zastosowanych materiałów konstrukcyjnych. Kratka bezpośrednio łączy się za pomocą magnesów z samym głośnikiem.

Wspólne korzenie.

Głośniki Celestial i Palatial zostały opracowane we współpracy z Origin Acoustics. Założona przez wynalazców koncepcji głośników do montażu w ścianie/suficie ponad cztery dekady temu, firma doskonale pasuje do naszego własnego dziedzictwa audio i projektowania.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie na ulicy Przyczółkowej w Warszawie.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.

glosniki-architektoniczne-celestial-bang-olufsen-polska