Bang & Olufsen

Beosound Shape.

Modułowy, naścienny system głośnikowy. Niesamowity dźwięk, modularna konstrukcja i zintegrowane dyfuzory dźwięku dla świadomych designu miłośników muzyki.

Nieskończenie wiele konfiguracji.

Głośniki Beosound Shape

Niesamowity dźwięk. Dodatkowa cisza.

Beosound Shape to modułowy system głośników dla świadomych designu miłośników muzyki. Wygląda jak wyjątkowe dzieło sztuki, zapewnia wciągającą scenę dźwiękową i możliwość poprawy akustyki pomieszczenia dzięki wbudowanym panelom akustycznym.

Stwórz własny projekt.

Nie ma dwóch takich samych konfiguracji Beosound Shape i na tym polega całe piękno. Jednak każdy bez wątpienia pozostawi trwały ślad – na każdej ścianie i w każdym pomieszczeniu. Wypróbuj nasze narzędzie konfiguracyjne, aby stworzyć swój osobisty projekt Beosound Shape. Zacznij od zdefiniowania wzoru i wyglądu. Uzupełnij swój projekt, wybierając poziom złożoności głośników, który odpowiada Twoim potrzebom. Sprawdź aplikację Bang & Olufsen!

Rozszerz doświadczenie.

Beosound Shape jest częścią naszej stale rosnącej kolekcji głośników domowych. Produkty bezproblemowo łączą się w jeden system audio Multiroom, z możliwością rozbudowania do każdego pomieszczenia w domu.

System głośników „wszystko w jednym”.

Beosound Shape to coś więcej niż tylko głośnik bezprzewodowy. Jest to kompletny system audio, który może pochwalić się aż do 44 pojedynczych głośników, odtwarzając Twoją cyfrową muzykę w niezwykle wysokiej jakości dźwięku.

Wypełnij krótki formularz i umów się na darmowy odsłuch

Oferujemy odsłuch u nas w salonie na ulicy Przyczółkowej w Warszawie.
Sprawdź ten niesamowity sprzęt. Na własnej skórze. Na swoich warunkach.